fbpx

Maive Rute: see, kuidas ma juhin, sõltub sellest, keda juhin

Eesti Panga asepresident Maive Rute on üks väheseid eestlasi, kellel on juhtimiskogemus Euroopa Komisjoni tippametites. Nüüd on ta juba paar kuud tagasi Eestis, et siin oma kogemusi ellu rakendada. Küsis Erik Samel.

Olete Eesti Pangas töötanud paar kuud. Kas pilt hakkab selgeks saama?

Arvan küll, ehkki 100 päeva mul täis veel ei ole. Eks kui sinna jõuan, saab jälle vahekokkuvõtteid teha. Aga kahe kuuga on pilt ees selles mõttes, kuidas pank toimib; mis on minu jaoks lihtsamad valdkonnad ning mis sellised, kuhu on vaja rohkem aega ja energiat investeerida. Nii et esimene prioriteetide seadmise aeg on nüüd enam-vähem möödas ja mul on enda jaoks järgmise aasta kava välja mõeldud. Kõikide teemadega aga ei ole ma kindlasti veel jõudnud süvitsi tutvuda.

Mis need teemad on, mis tahavad rohkem tähelepanu?

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt