fbpx

200 Directorit

Director on jõudnud väärika verstapostini – see siin on 200. number! Ajakirja esimene number ilmus juba üle 18 aasta tagasi, 2001. aasta mais. Selle aja jooksul on vahetunud nii omanikke kui ka peatoimetajaid, aga eesmärk on jäänud samaks – jagada Eesti juhtidele uusi teadmisi. Paljuski on teemad aastate jooksul kordunud. Nii oli näiteks esimese numbri (mille esikaas paistab siin taustal) põhiteema „Milline on tuleviku juht?“ ja nüüdki kirjutame põhjalikumalt juhtimistrendidest.

Samas teemadest puudust küll pole, sest igasuguseid arenguid ja vaatenurki on väga palju. Töö enda olemuski on muutunud – üha rohkem praktiseeritakse näiteks kaugtööd, mis tähendab omakorda, et on vaja teada, kuidas hajatiimi juhtida ja inimeste motivatsiooni alal hoida. Siin ongi sellest põhjalikult juttu, nii Karin Hango ja Vahur Murutari kui ka Katri Delimoge artiklis.

Unistuste tööandja konkursil 2019. aasta parimaks erafirmaks tunnistatud ADM Interactive’i edu juures peab selle juht Riho Pihelpuu väga oluliseks Gallup Employee Engagement’i nimelist tööriista.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt