fbpx

Värbamisest ja sipelgakarudest

Kuidas halastamatus värbamislahingus neid õigeid inimesi leida? Ja nii, et see oleks igati tänapäevane ning samas just sinu ettevõttele omane? Kirjutab Katri Delimoge.

„Ma mõtlesin, et proovin siis ka neid tänapäevaseid intervjueerimisnippe, mida popid tehnoloogiaettevõtted kasutavad. Seega küsisin kandidaat Antsult, mis looma ta oma hingeloomaks peab. Panustasin ise salamisi koerale: ustav ja sõnakuulelik võiks ju olla… ja lisaks olid Antsul nii vahvad vuntsid!” jutustab juht, kes on harrastanud pigem traditsioonilist värbamisstiili ja tegutsenud aastakümneid riigisektoris. „Ja kujuta ette – tema nimetas hoopis sipelgakaru… mitte koera või kassi või hobust nagu normaalsed inimesed!” Ta tormas kohe sipelgakaru omadusi guugeldama, kuid oli ikkagi veendunud, et sipelgakaru-Ants oleks tema meeskonnas liiga eksootiline tegelane. Küll aga tõdes ta, et ilmselt peab harjuma, et vastuseks ei pea ilmtingimata koer olema. Väärtuslikud kogemused ja teadmised igal juhul!

Tere tulemast,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt