fbpx

Mida teha, kui saad kõne headhunter’ilt?

Juhid teavad juba mõnda aega, et sõda talentide pärast on ammu läbi. Põhjuseks see, et talendid võitsid. Maad on võtnud tõdemus, et kui talent peaks kaaluma töökohavahetust, siis on ta ees lai valik põnevaid, hästi tasustatud kohti, mis kõik võimaldavad lisaks olla oma aja peremees. Tööturg paistab uskuvat, et kuna jäme ots on talentide käes, siis kulgeb talendi teekond sobiva tööni kiirelt ja sujuvalt. Fontese otsinguspetsialist Kristiina Kuuskmäe ütleb aga, et see teekond uue töökohani on pigem erand.

Oletame, et sulle tuleb keset kiiret tööpäeva kõne sihtotsinguettevõttest. Sul on momendil vähe aega, mistõttu vestlus on lühike ja konstruktiivne. Põnevusest ja huvist saada enam aimu võimalustest, mis selles valdkonnas liikvel on, lased endale teele panna lisainfo. Kuigi suhtud asjasse üsna leigelt, on otsustamisega kiire. Peaksid ühe päevaga langetama valiku, kas haarata võimalusest kinni või lasta sel minna.

Selleks et otsus kiirelt ja samas siiski kaalutletult langetada,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt