fbpx

Tippspetsialistist juhiks: nüüd oodatakse sinult õnge

 

Kristo Kork
Foto: Jake Farra

Elu teeb oma korrektuurid: kui oledki mõelnud, et tahad saada oma ala tippspetsialistiks, võid ühtäkki olla silmitsi võimalusega areneda hoopis juhina. Ole siis valmis pööraseks sõiduks, vigade tegemiseks ja vastutuse võtmiseks. Oma kogemustest kirjutab Elisa raadiovõrkude ja taristu valdkonna juht Kristo Kork.

Iga noor inimene seisab varem või hiljem karjääri teelahkmel. On neid, kes tahavad kohe kõrget palka ja juhiametit, ning neid, kes arvavad, et inimeste juhtimine pole kindlasti nende pärusmaa. On neid, kes tahavad saada tippspetsialistiks… Kuigi ülikooli ukselävel langetatud otsus on väga oluline, on siiski väga suur roll karjääris ka edasistel töökohtadel, tööandja toetusel ja loomulikult kõige enam sinul endal.

Nii olin minagi alguses vägagi kindel, et minust saab suurte kogemustega tippspetsialist, kes on osaline iga suurema või väiksema tehnoloogilise uuenduse juures ning jagab oma kogemusi teistelegi.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt