fbpx

Linde Engineering: Tallinna kasuks kõneles kasvule orienteeritud vaimsus

Linti lõikavad (vasakult) Martin Langer (Saksa saatkond), Tilman Weide (Linde Engineering) ja Tallinna harukontori juht Anti Laiv (Foto: Erik Riikoja / In Nomine)

Rahvusvahelise haardega projekteerimis- ja ehitusfirma Linde Engineering otsustas rajada uue harukontori Tallinnasse, sest sobivaks osutusid töömoraal ja -eetika ning siinne kasvule orienteeritud vaimsus. Linde Engineeringu tulevikuplaanidest rääkis vanem asepresident Tilman Weide, kes on firmas töötanud 30 aastat. Küsimusi esitas kaasautor Ants Vill.

Millised on Tallinna kontoriga seotud ootused?

On palju valdkondi, mille arendamist Eestist toetama hakkame. Meil on siin väga suur vajadus IT-spetsialistide järele, see on ka ilmne, sest tegeleme automatiseerimisega ja inseneritööriistade arendamisega. Meil on vaja muutuda oma tegevuses kiiremaks. Hangime oma tootmise jaoks üleilmselt kokku miljoneid detaile ning nende kohaletoimetamiseks ehitusplatsidele vajame logistikat ja head logistikameeskonda, kes oleks suuteline mõtlema globaalselt ja vedama igasse maailmanurka kõike,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt