fbpx

Investeering tulevikku

Lauri Tabur

„Jess, olemas!“ rõõmustasin, kui Tallinna vanalinnas mööda Pikka tänavat ühel päikeselisel pärastlõunal tagasi kontorisse jalutasin. Asusin mõne päeva eest uue üksuse juhi kohale ja ma sain vabad käed meeskonna valimiseks ning töökorralduse loomiseks. Kõlas nagu unistuste võimalus: alustada kõike nullist ning teha nii, nagu ise tahan.

Seepärast olin ka viimased päevad veetnud valdavalt värbamisvestlusi läbi viies. Mul oli üsna selge visioon sellest, kuhu ning kuidas tahan loodava üksusega välja jõuda ja milliseid inimesi selleks vajan. Tõenäoliselt ma poleks küll osanud üles loetleda kõiki oskusi-teadmisi, mida eesseisev töö meilt nõudis, kuid teadsin, milliste omadustega inimesi sellele teekonnale kaasa tahan. Nii et plaan oli värvata mitte niivõrd konkreetseid oskusi, kuivõrd omadusi – selliseid, millest uskusin abi olevat uute oskuste omandamisel. Ja just selliseid omadusi kandis minu arvates endas ka Marek, kes nõustus mõnikümmend minutit tagasi mu tiimiga liituma.

Sama päeva hilisel pärastlõunal,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt