fbpx

Võrumaal valmivad mootorrattakohvrid rändavad üle maailma

Mootorrattakohvrid on valmis seikluseks (Fotod: erakogu)

Nutikate asjade loomine saab alguse nõudlusest, tavaliselt isiklikust vajadusest. Just seetõttu hakkas Võrumaa mees Arvi Saar valmistama mootorratastele vastupidavaid alumiiniumkohvrreid, mis on tänaseks rännanud juba ka teisele poole maakera. Kirjutab kaasautor Gerli Ramler.

„Minu jaoks on kohvrite valmistamine pigem nagu hobiga tegelemine. Väga tore oleks, kui see kord palju raha sisse tooks, aga täna on see osa elustiilist, mis on minu tutvusringkonda oluliselt laiendanud,“ ütleb N.R. Team OÜ ehk Notsu Racing Team asutaja Arvi Saar.

Ta toob näite, kuidas müüs suvel ühele Tasmaania motomehele kohvriringi ehk kaks külje- ja ühe tagakohvri, kuna too oli minemas pikemale reisile ning vajas vastupidavaid panipaiku. Austraallane pani täiesti enda algatusel kohvrile N.R. Teami reklaamid peale ja saadab neile nüüd pidevalt oma reisist fotosid.

Kasutajad ja nende jagatav info on kahtlemata üks väga edukas reklaamiallikas.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt