fbpx

Kuidas saada maailmatasemel võrguarhitektiks? Suuna annab kätte Ervi Teearu

Ervi Teearu (Foto: Karen Härms)

Kas Sina tead, mis tööd teeb võrguarhitekt? Ei tea? Ilmselt sellepärast, et võrguarhitekti töö on hästi tehtud siis, kui seda ei ole näha. Atea võrguarhitekt Ervi Teearu (48) on üks väheseid CCIE sertifikaadiga insenere Eestis, tundes seda tööd peensusteni.

Juuni keskel postitas Ervi Teearu oma Facebooki lehele pildi, millest unistavad paljud võrguarhitektid üle kogu maailma. Ta poseeris San Diegos toimunud Cisco Live’i üritusel, aga üksnes see ei teinud fotot eriliseks. Oluline oli hoopis tema kõrval seisev mees – maailma juhtiva IT- ja võrguteenuste ettevõtte Cisco tegevjuht Chuck Robbins.

Chuck Robbins ja Ervi Teearu (paremal)

Teearu oli nimelt üks sajast inimesest, kel õnnestus Robbinsiga isiklikult kohtuda, esitada talle küsimusi ja rääkida tulevikust. Ühtekokku oli üritusel ligi 30 000 IT-valdkonna inimest.

2+8-tunnine eksam

Teearu sattus kohtumisele tänu kõrgeimat taset märkivale CCIE sertifikaadile ja lisaks osalemistele eelmistel Cisco Live üritustel.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt