Ligia Brasoveanu: kommunikatsioon peab olema selge, lakooniline ja kahesuunaline

 

Rumeeniast pärit Ligia Brasoveanu on juhtinud hotelle paljudes riikides, alates selle aasta kevadest töötab ta Tallinnas. Kogemus aitab tal paremini mõista eri kultuuritaustaga hotellikülastajate vajadusi. Küsis Lennart Käämer.

 

Enne kui asusite tööle Hilton Tallinn Park Hotel’i tegevjuhina, töötasite Araabia Ühendemiraatides Ras al-Khaymah’s. Mis ajendas teid Eestisse tulema?

Vaatan igat sellist muutust nii professionaalse kui isikliku arengu perspektiivist. Pakkumine võtta üle Hilton Tallinn Park hotelli juhtimine avas suurepärase karjäärivõimaluse ja oli juba iseenesest piisav motivaator otsuse tegemiseks. Tegu on Hiltoni keti ühe lipulaevaga ja Tallinna ühe tähisega. Teiseks mängis rolli Eesti kui arenenud riigi maine, millel on Euroopa Liidu üks kiiremini kasvav majandus. Viimaks on Tallinn tuntud oma ajaloolise vanalinna, muuseumite ja arvukate vaatamisväärsuste poolest, mis kõik kokku andis mõjuva põhjuse siia tulla.

 

Alustasite 19 aastat tagasi Bukaresti hotelli vastuvõtulauast.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt