fbpx

Aeg järele mõelda

Käes on suvi ja puhkuste periood. Pärast kuudepikkust rabamist on see paljude inimeste jaoks esimene hetk, mil saab rahulikumalt järele mõelda, kas töö, mida nad teevad, on ikka see õige. Kõikvõimalikud uuringud näitavad, et töökoha vahetamise mõte on peas paljudel töötajatel, mõne allika järgi isegi enam kui pooltel. Ja pole mingi ime, kui just suvise puhkuse ajal see mõte kinnistub ning otsuseks vormub.

Tööandja võiks muidugi kogu aasta vältel pöörata tähelepanu sellele, miks keegi peaks tahtma tema ettevõttes töötada. Samas võiks temagi vähemalt suvel vähemasti mõne hetke ka sellele teemale pühendada. Mõtle ennast näiteks mõne spetsialisti ametisse ja mõtiskle, mida annaks ette võtta, et tema töö tähendusrikkamaks muuta. Võib-olla aga tuleb puhanud peaga ja mõne uue nurga alt vaadates selgus majja nii mõneski küsimuses, mis on varem pikalt probleeme põhjustanud. Aga loomulikult on puhkus eelkõige mõeldud puhkamiseks, nii et ära töiste mõtetega üle pinguta.

Kaaneloo kangelasele Ahti Heinlale on kätte jõudnud aastaaeg,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt