fbpx

NOBE kui Eesti esimene ajatu stiiliga elektriauto

Eesti esimene ajatu stiiliga elektriauto (Fotod: Nobe Cars)

Isiklikust vajadusest ja piiramatust fantaasiast alguse saanud elektriauto loomise idee on tänaseks Nobe Cars esmamudelitena teoks tehtud. Elektriautode valdkonnas teedrajavate näitajatega NOBE ei ole aga üksnes innovaatiline sõiduvahend, vaid osa vimkaga elustiilist.

Nobe Cars asutaja Roman Muljar tõdeb muiates, et naised on elus paljude asjade taga ja nii oli see ka elektriauto loomise puhul. NOBE idee on segu isiklikest vajadustest ja soovist luua midagi seninägematut. Muljarile on alati meeldinud väikesõidukid ja kannatamatu inimesena on ta neid aastate jooksul endale sobivamaks kohandada lasknud. Mida rohkem rollereid tuuniti, seda sagedamini need aga katki läksid. Roman on pidanud isegi Mustamäe tagaosast masin käekõrval kesklinna jalutama.

„Lisaks isiklikule probleemile tekitas ka üks kaunis hommik, kui sõbraga mune sõime, idee luua midagi unikaalset. Vaatasime muna kuju ja tõdesime, et seda on disainis vähe kasutatud.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt