fbpx

Lühiuudised

Puitmajaliidu juhatuse esimees Kaarel Väer koos Puitmaja sõbra tiitliga pärjatud professor
Targo Kalamehega (paremal) (Foto: Erlend Štaub)

Eesti Puitmajaliit valis Aasta tegija

Eesti Puitmajaliit omistas Aasta tegija 2018 tiitli Argo Saulile (Nordic Houses KT OÜ) ning Puitmaja sõbra tiitli professor Targo Kalamehele (Tallinna Tehnikaülikooli inseneriteaduskond). Tegemist on tiitlitega, mida Eesti Puitmajaliit annab iga-aastaselt välja isikutele ja/või organisatsioonidele, kes on oluliselt panustanud sektori terviklikku arengusse ja on märkimisväärselt mõjutanud puitehituse sektori arengut.

Targo Kalamees sai Puitmaja sõbra tiitli märkimisväärse panuse eest puitmajasektorisse kvalifitseeritud tööjõu ettevalmistamise, sektori ja TalTechi vahelise teadus- ja arendusalase koostöö arendamise ning rahvusvahelise puitinseneeria konverentsi Forum Wood Building Baltic 2019 Tallinnas korraldamise eest.

Nordic Houses KT OÜ juhatuse liige Argo Saul sai Aasta tegija tiitli koostööle orienteeritud tegevuste algatamise ja sektorit toetavate projektide eest.

Betooniühing kuulutas välja 2019. aasta üliõpilastööde võistluse

Eesti Betooniühing kuulutas välja betoonialaste lõputööde võistluse,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt