fbpx

Kaasamise ja mitmekesisuse kiituseks

Mitmekesine töötajaskond annab ettevõttele pikas plaanis suure eelise. Kuidas mitmekesisust luua ja sellise töötajaskonna oskusi igati ära kasutada? Kirjutab Microsofti Eesti, Norra ja Luxembourgi arenduskeskuse personalijuht Merle Liisu Lindma.

Melissa M. töötab ühes rahvusvahelises korporatsioonis veebiarendajana. Ta leiab oma aktiivse töö- ja eraelu kõrvalt aega, et ennast erialaselt täiendada, teha vajadusel ületunde ja otsida ideid, millest kolleegidel võiks kasu olla. Melissa õppis aastaid tagasi oma lähikondsete eeskuju kaudu, et konkurentsitihedas sektoris peab tippu jõudmiseks olema järjekindel – enamik massist ei jookse pärast maratoni veel paar kilomeetrit, aga parimad liduvad veel mitu otsa.

Melissa rügas nagu orav rikkalikus männimetsas. Vihtunud niimoodi mõned aastad tööd teha, läks ta juhilt uut, vastutusrikkamat ja suuremate võimalustega ametikohta küsima. Juht laiutas käsi: „Saan su mrest aru, aga pole sobivat ametit pakkuda.”

New Yorgis asuvast Bronxi linnaosast pärit südikas naine ei jätnud jonni. Ta kurtis muret teistele naiskolleegidele ja küsis nõu,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt