fbpx

BRICO 2019: Poola-Eesti-Leedu maavõistlus

Team Loversi liikmed (vasakult) Henri Palm, Jürgen Tammepärg, Paul Nael ja Anni Evard (Foto: Team Lovers)

Tallinna Tehnikaülikooli tudengite korraldatav terassildade projekteerimise ja valmistamise võistlus BRICO toob Tallinnasse Poola, Eesti ja Leedu tehnikatudengid. Kokku astub võistlustulle üheksa meeskonda. Järjekorras neljas rahvusvaheline sillavõistlus toimub 13.– 17. mail.

Tänavu näeb võistlemas kuut Poola, kahte Eesti (Team Lovers ja Hexagon) ja üht Leedu meeskonda. „Eestit esindavad meeskonnad on mõlemad Tallinna Tehnikaülikoolist. Tiimide liikmed aga kõik inseneriteaduskonnast,“ rääkis projekti koordinaator Karl Sachris.

Tegelikult registreerus tänavu 11 meeskonda, kuid erinevatel põhjusetel pidi loobuma Rootsi tiim ja üks Poola meeskond. „Rootslased ei suutnud leida sillale tootjat, meeskonnal Pandas (Poola) kadus aga ülikooli tugi ära,“ selgitab ta.

Kerttu Volk (Hexagon) rääkis oma võistkonda tutvustades, et tema koos Martti Tulevi ja Mihkel Kasega on teedeehituse ning neljas liige Sander Kulp elektroenergeetika erialalt.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt