fbpx

Jotel areneb kogemuse ja klientide usalduse toel

Joteli tootmissaal (Foto: tootja)

Aastakümneid tagasi Soomes alustanud Jotel avas 2018. aasta detsembris tootmise Eestis. Uhiuus tehas alustas tööd 1500 ruutmeetril, mis jätab ruumi ka kasvule, kuna eesmärk on luua uut võimsust ja kasvatada tootmismahtusid. Paari järgmise aastaga on plaanis võtta tööle 50–100 inimest.

Jotel on üks väheseid Eesti elektroonikaturu osalisi, kes kuulub erinevalt paljudest teistest turuosalistest 100-protsendiliselt Eesti omanikele. Tegemist on elektroonikatoodete tootmisteenuse ettevõttega (EMS), mis toodab komponente ja lõpptooteid peamiselt eksportivatele tööstusettevõtetele Soomes. Kasvavale nõudlusele järele jõudmiseks on tarvis lisavõimsust, mida hakkabki looma Eesti tehas.

„Tallinna tehas on küll uus, kuid me ei alusta nullist. Meie käsutuses on enam kui 20-aastane Soome tehase kogemus, teadmised ja klientide usaldus, esimesteks klientideks ongi Soome ettevõtte pikaajalised partnerid,“ räägib Joteli juhatuse esimees Ilmar Petersen.

Joteli juhatuse esimees Ilmar Petersen

Põhiliselt toodetakse komponente ja lõpptooteid erinevate valdkondade tööstusele,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt