fbpx

ElectroAiri uus lahendus kasutab päikeseenergiat

ElectroAiri tootmissaal (Foto: tootja)

Õhusõidukite maapealseks teenindamiseks vajalikke kõrgtehnoloogilisi toiteallikaid ja varuosi tootev ElectroAir plaanib tänavu tuua Eesti turule terviklahenduse päikeseenergia kasutuselevõtuks ja seda läbi tütarettevõte ElectroAir Sun. Eelmise aasta suursaavutuseks oli edukas sisenemine Hiina turule. 

„Aastal 2018 arendasime ja tootsime kolme uut toodet, millest kaks on ettevõttele ainulaadsed: lift PIT-süsteem, spetsiaalne koormusseade ja 4 väljundiga laadija,“ räägib ElectroAiri tegevjuht Aleksei Snitsarenko. „Lisaks tegeleme pidevalt oma diiselgeneraatori parendamisega, eesmärgiga vähendada müra ja CO₂ heitkoguseid. Juba praegu on meie diiselgeneraatoriga toiteallikas oma tehnilistelt omadustelt turul ainulaadne toode, kuna sel on võime töötada nii diislikütuse kui võrgutoitega.“

ElectroAir alustas tegevust 2006. aastal 0,1 miljoni krooni suuruse käibega, 2018. aastaks kasvas ettevõtte käive 5,7 miljoni euroni. „Kasvame igal aastal keskmiselt 20 protsenti,” jutustab Snitsarenko. Ettevõte annab tööd ligi 80 inimesele.

ElectroAiri tegevjuht Aleksei Snitsarenko

Mullu sõlmis ElectroAir Hiina suurima,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt