Cleveroni juht Arno Kütt: me nõuame palju, aga pakume ka palju

Arno Kütt peab ennast mängiva treeneri tüüpi liidriks, eelkõige meeldib talle tegeleda protsesside arendamisega. Küsis Erik Samel.

Mis on praegu Cleveroni prioriteedid?

Kaks aastat tagasi oli meil tööl 40 inimest, nüüd on 200. Kui müüginumbritest rääkida, siis 2016 oli see 3 miljonit eurot, 2017. aastal 11 miljonit ning eelmisel aastal 47 miljonit eurot ja kasv jätkub tänavu samas tempos. Tegelemegi eelkõige sellega, kuidas seda kasvu juhtida: kuidas tootmismahuga hakkama saada (struktuur ju kogu aeg muutub); kuidas koostööpartnerid sellega hakkama saavad, kuidas mahu kasvades kvaliteeti ikka kõrgel tasemel hoida jne. Seni oleme sellega toime tulnud.

Kas siin on abiks mõned kindlad juhtimispõhimõtted või piisab talupojatarkusest?

Sellise suure tootmismahu juures jääb talupojatarkusest natuke väheks. Kõik rutiinsed tegevused, süsteemid, protsessid ja juhtimine peavad paigas olema. Pakirobot koosneb 6000 detailist ja kui üks vidin on puudu,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt