fbpx

Jäätmemajanduselt ressursimajandusele

„Teeme ära!“ tiim keskendub lisaks koristustemaatikale üha enam maailma puhtana hoidmisele. Üle kümne aasta projekti eesotsas olnud Eva Truuverk plaanib aga elus suuri muutusi. Küsis Erik Samel.

 

Mis teil praegu käsil on? Kõrvalt vaadates tundub, et kõige kiiremad ajaks peaks pärast ülemaailmset koristuspäeva möödas olema.

Praegu on huvitav aeg. Selliseid kannapöörde hetki on inimestel üldse ju tegelikult harva, aga ma arvan, et mul praegu on üks selliseid käsil. Olen 11 aastat „Teeme ära!“ projekti teinud ja ma tunnen, et väikene väsimus on peal – võib-olla oleks vaja uusi mõtteid ja ideid. Plaanin veebruaris juhtimisvastutuse teistele inimestele üle anda. Praegu on minu peamine töö kõik sabad kokku sõlmida, aruanded ära teha ja inimestele infot jagada.

Jaanuaris 2019 toimub meil Eestis suur konverents, kuhu tulevad 158 riigi tiimide liidrid, kes koristuspäeva läbi viisid,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt