fbpx

Vaatamata nõu küsimisele oleme me säilinud

Veigo Kell

Peeter Oja (täpsustan, pean silmas tuntud näitlejat, sest nimekaime on teisigi) ei pruugi olla üldtuntud juhtimisguru. Kuid vaadates legendaarse Kreisiraadio klippe (Võta! Aga pane tagasi!), võib tema ja Kreisiraadio panus meie juhtimismõtlemisse olla ootamatult suurem kui paljudel Eesti juhtimisõppejõududel.

Hiljuti ütles Peeter Oja ETV nädalavahetuse hommikuprogrammis lause, et „vaatamata sellele et nõu küsides usume, et see nõu on jumala õige ja tulemuseks on täielik kaos, oleme säilinud.”

Juhtimise vaatenurgast on see lihtsalt geniaalne.

Paljud meie edukad ettevõtted eksisteerivad ikka, vaatamata nõu küsimisele ja usule, et see on jumala õige, ning hoolimata selle kuulda võtmise järel tekkinud väiksemast või suuremast kaosest. Tellige endale näiteks kvaliteedijuhtimise koolitus, rakendage seda püüdliku täpsusega ja saate peatselt väga hästi aru, millest jutt käib. Välja arvatud ehk juhul, kui te juhtumisi selle organisatsiooni juht olete.

Püüdlemine parema juhtimise poole pole ju mingi patt.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt