fbpx

Aavo Kärmas: juhi roll on luua avatud keskkond

Aavo Kärmas, kelle käe all on Enefit Greeni areng suure hoo sisse saanud, peab juhi kõige tähtsamaks omaduseks kuulamisoskust. Mida kõrgemal ametipositsioonil juht on, seda rohkem peab ta Kärmase sõnul arvestama sellega, mida ja kuidas ta ütleb ja kuidas organisatsioon võib seda tajuda. Küsis Erik Samel.

 

Kui kaua teil tavaliselt läheb, et uude valdkonda sisse elada? Kuidas see protsess käib?

Kõigepealt pean ütlema, et mul ei ole neid uusi valdkondi väga palju olnud. Aga mis siin ikka – arvan, et see läheb kiiresti. Tuleb ise uudishimulik olla ja õppida. Ütleme nii, et ega mulle ei meeldi rahulikult ühe koha peal olla. Kui ma siia tulin, siis olin juba teiseks päevaks pooled Enefit Greeni objektid läbi käinud. Sain kätte esmase pildi sellest, mida tähendab tuulik – käisin ära tuuliku tipus ja Iru elektrijaamas, ka sealse korstna otsas.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt