fbpx

Respo Haagised kasvab investeerides automatiseerimisse

Investeeringud tehnoloogiasse aitavad püsida konkurentsis (Fotod: Respo Haagised AS)

Baltikumi esimese lehtmetallist haagiseosade automatiseeritud tootmisliini kasutusele võtnud Respo Haagised tõestab, et tootmisettevõtete arengu ja jätkusuutlikkuse võtmeks on investeering tehnoloogiasse. Tartu külje all tegutsev ettevõte on heaks näiteks, et edukas saab olla ka Tallinnast kaugemal toimetades. 

Respo Haagised AS tegevjuhi Toomas Antonsi sõnul on ettevõttes viimased kümmekond aastat pidevalt investeeritud tootmise automatiseerimisse, eesmärgiga käia kaasas tehnoloogilise innovatsiooniga ja eelkõige säilitada oma konkurentsivõimet.

„Tootmise automatiseerimine on täna olulise tähtsusega, sest uued lahendused on paratamatult efektiivsemad ja kaalutud investeeringud näitavad oma kasu juba õige pea. Seda mitte ainult ärilise edu näol, vaid ka meeskonna arengu mõttes. Lisaks haldame peaaegu kogu tarneahelat – teeme alates ideest kuni valmislahenduseni praktiliselt kõik ise, nii tootearenduse, tootmise kui ka turunduse,“ rääkis Antons.

Baltikumi unikaalseim lehtmetalli laserlõikeliin

Haagiste tootmise üheks põhialuseks on lehtmetalli töötlemine,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt