fbpx

Naised jätkusuutliku ettevõtte esireas

25 aastat tagasi asutatud Ragn-Sells oli esimene jäätmekäitleja Eestis. Nüüdseks on ettevõte laienenud üle riigi ja pakub taaskasutusele suunatud teenuseid. Meestekeskses valdkonnas tegutseva ettevõtte juhtkonnast poole moodustavad aga naised. Kadri Kütt uuris, kellega tegu ja mida nad jätkusuutlikkuse tulevikust arvavad.

 Teenuste juht Anne Jõesaar (AJ) tuli Ragn-Sellsi tööle 21 aastat tagasi kommunaalvaldkonnast ja töötas alguses klienditeenindaja-logistikuna. Aastate jooksul on ta Ragn-Sellsis pidanud kümmet ametit ja seda tõusvas joones. Olmejäätmete teenuste juhtimisega alustas ta 2005. aastal. 2012. aastast vastutab ta ka pakendijäätmete ja 2016. aastast ohtlike ning ehitusjäätmete juhtimise eest. „Selle aasta algusest on minu põhitöö rohkem müügi ja klienditeeninduse juhtimine ning aruandlus. Kliendi algus ja lõpp on minu omad, vahepeal on Ingrid.”

Ingrid Uibokand (IU) liitus tarneahela juhina Ragn-Sellsi tiimiga sel aastal ja tema jaoks on tegemist täiesti uue valdkonnaga. Ingrid alustas karjääri Magnum Medicalis ja on pikalt töötanud moevaldkonnas nii Baltikas kui ka Kaubamaja Grupis.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt