fbpx

Kristiina Laur: edu tagab hoolimine ja julgus pea ees tundmatusse hüpata

 

Hiltoni hotelliketi vanemdirektor Kristiina Laur (39) on elanud kaheksas riigis. Ta valdab vene, inglise, soome, rootsi ja hiina keelt ning saab hakkama ka saksa ja bulgaaria keelega. Kristiina 13-aastane hotellinduse karjäär sai alguse juhusest, tippu on ta aga jõudnud suure töö ja uutest võimalustest kinnihaaramise tulemusena. Küsis Kadri Kütt.

 

Kuidas te hotellindusse sattusite?

Ma olen õppinud muusikat ja olin 20 aastat viiuldaja. Hotellindusse sattusin juhuslikult 13 aastat tagasi ja minu jaoks oli see täiesti uus maailm. Soovisin mõneks kuuks töökohta ja mul oli suus soome, rootsi ning inglise keel – just sellist inimest otsiti Hiltoni Eestis asuvasse kõnekeskusesse. Sain tööle ja Hiltoni maailm imes mind positiivsel moel endasse.

Minu jaoks oli üllatav, kuidas nad oma töötajatest hoolivad. Esialgu võtsin vastu broneeringu ja klienditoe kõnesid. See oli väga põnev,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt