fbpx

Liider, see on muusika sinu kõrvadele!

Muusikal ja liidriks olemisel on rohkem ühist, kui võiks arvata. Muusika ja väärtuste, visiooni jms seostest räägib lähemalt Katri Delimoge.

Kui ma veel õite noor olin, siis oli mul hirmus tahtmine lauljaks saada ja nii saigi ühe ülipopi koori sisseastumiseksamit väisatud. Tuupisin kohusetundlikult ja tublile eestlasele kohaselt ühe õige eesti laulu pähe – „Karulaane jenka“, muidugi! – ning läksin staariks saama. Pärast mu igasuguseid noodiväliseid kriuksumisi, toeks tulnud sõbranna hüsteerilist kihistamist ja muusikaõpetajatest koosneva žürii „oh”-e ning „ah”-e oli selge, et tuleb uut karjääri valima hakata.

Kui aga elevant on totaalselt kõrvale astunud, siis kas peabki n-ö muusikukarjäärist täielikult loobuma? Strategic Leadership Solutions asutaja ja juhtimiskonsultandi Jim Crupi TED Ideasi raames jagatud artiklit „Mis on ühist suurepäraseks liidriks olemisel ja muusikal?” („What Great Leadership And Music Have in Common?”) lugedes sain ma aru, et lootust täiesti on ja liidrina on mu elus muusikal jätkuvalt ülioluline osa,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt