fbpx

Need tapvad koosolekud

 

Jälle? Miks küll? Usutavasti on sinugi peast selline hüüatus läbi käinud, kui järjekordne koosolek terendab. Siin on viis head nõuannet, mida teha, et koosolek vaimu ei nüristaks, vaid ikka asja ette läheks. Trüki need välja ja riputa silme ette seinale. Kirjutab Katri Delimoge.

 

Lahenduseks ebaefektiivsetele koosolekutele ei ole mitte parem päeva- ja ajakava, vaid hoopiski oma mõttemaailma muutmine.”

Carrie Bedingfield, Onefish Twofish asutaja, kommunikatsioonispetsialist ning TEDxi kõneleja.

 

„Aamen, Carrie!” pobiseb nurka aetud hääleke mu peas, kui ma kiikan juba ei-tea-mitmendat-korda seinal armutult aeglaselt tiksuvat ajamasinat. Viimasest ajakontrollist on möödunud täpselt 1 minut ja 42 sekundit! Ohkan raskelt selles erksa valgustusega klaasseintega ruumis, kus kõik midagi üksteise võidu räägivad, aga keegi midagi täpselt ei tea ning valitseb üldine ajutööd halvav kaootilisus. Ja see on alles esimene neljast koosolekust,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt