fbpx

360-kraadine kambakas

 

Lauri Tabur

See pidi olema täiesti tavaline kuu esimese esmaspäeva tiimikoosolek, nagu Kätlin neid ikka korraldanud oli: kiire vaade möödunud perioodile ning olulisemad edasised teetähised. Vahel pikkis ta päevakavasse ka mõne teravama teema, et muidu asised koosolekud liialt rutiinseks ei kujuneks. Kuu aja eest oli ta palganud välise nõuandja, et tema vahendusel tiimilt oma juhtimispraktika kohta neutraalsemat tagasisidet saada. Sellel esmaspäeval oligi käes aeg kokkuvõtet kuulata.

Kätlin tavatses oma tiimi alati eeskujuks tuua. Kui kuskil koosviibimistel esitati näiteid ebatõhusate või mittetoimivate meeskondade kohta, oli tema ikka see, kes tõdes, et „meil küll see probleemiks ei ole”, kirjeldades samas oma juhtimisvõtteid, mis olid talle edu toonud. Seepärast ei pidanud ta ka vajalikuks nõuandja kokkuvõtet varem läbi töötada, pidades enesestmõistetavaks, et tagasiside on konstruktiivne. Kuid ta eksis.

Pärast nõustaja veerandtunnist kokkuvõtet, millest võis välja lugeda nii mõnegi kriitikanoole meeskonnalt, oli võimalus ka kohapealseteks kommentaarideks.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt