fbpx

Leedu tiimi eestlasest juht: ristuvate kaartega silla idee küpses mitu aastat

Leedu meeskonna ehitatud terassild pälvis BRICO 2018 võistlusel teise koha (Foto: Team BRICO)

Leedu tudengitega sillavõistlusel BRICO 2018 edukalt teise koha saavutanud tiimikapten Stewen Naano tunnistab, et kaaslaste leidmine osutus päris keeruliseks väljakutseks. Ühisloominguna valminud ristuvate kaartega sild pälvis kiidusõnu aga nii žüriiliikmetelt kui võistluse korraldajatelt. Kirjutab Mari Kamps.    

„Üllatavalt aeganõudev oli leida kedagigi, keda n-ö ära rääkida. Tudengite suur passiivsus, mida ka tehnikakõrgkoolis tunda sain, kui juurdekasvu otsisin, töötas jälle tugevalt minu vastu. Piltlikult öeldes, kui käekõrval kohale ei vii ja juba eos kooki ei paku, siis pole ka tegijat. Sellise massi seest on keeruline leida neid, kes soovivad end loenguväliste tegevustega harida, teooriat praktikas rakendada ja uusi kogemusi saada,“ rääkis Naano.

Naano alustas võimalike tiimikaaslaste otsingute ja silla joonestamisega mullu septembris, sest 3. jaanuariks 2018 pidid lõplikud joonised olema saadetud.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt