fbpx

Personalijuhtimine valmistub digirevolutsiooniks

Praegu räägitakse palju töö tulevikust: kuidas tehnoloogia, globaliseerumine ja demograafilised muutused seda mõjutavad. Üha enam on tehnoloogiateema fookuses ka personalitöös. Kirjutab Hansab Groupi personalijuht jTiina Hiller.

Märtsi keskpaigas võtsime tehnoloogia arutelu alla ka esimestel PARE digitalgutel. Kuigi tehnoloogiast ja töö digiteerimisest kuuleb palju, kipuvad arutelud jääma pinnapealseks ja tihti valdkondade üleseks. Meie soov oli mõista, mis on praegu Eesti ettevõtete väljakutseks just personalijuhtimises. Talgutel osales ligi 30 personaliinimest, kelle ühisest arutelust koorusid olulisematena välja sellised punktid:  

  • ettevõtte üldise digivõimekuse tõstmine,
  • töötajate digioskuste arendamine,  
  • personaliprotsesside digiteerimine.

Lisaks märgiti ära veel tehnoloogia ja juhtimise ning töökohtade muutumisega seotud teemad.

Ettevõtted ja sektorid on eri arengutasemel ja kõik tehnoloogilised trendid ei jõua igale poole üheaegselt. Seega keskendusime arutelus keskmisele Eesti ettevõttele ning analüüsisime iga teemat veidi põhjalikumalt.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt