fbpx

Rutiini kiituseks

Lauri Tabur

Daniel oli ülevoolavalt heas tujus, kui ma ta ühel sügisvihmasel nädalavahetusel Tallinna lennujaama viisin. Oli ka põhjust. Mõned nädalad varem võitis ta mitmeaastase nõustamishanke Malaisias ja põnevus sellest teadmatusest, mis teda seal kaugel maal ees ootas, oli magus ja tegi ta jutukaks.

See oli tema esimene rahvusvaheline projekt, mille käigus ta pidi ise vähemalt pool aastat Kuala Lumpuris kohal olema, et asi korralikult käima saada ning tekitada kliendis veendumus, et ta suudab kõrgeid ootusi õigustada.

Samas see pool aastat tegelikult hirmutas ka Danielit. Üks asi on aeg-ajalt mööda Euroopat nõustamas käia, teine asi maailma kuklapoolele ja kohe pikaks ajaks kohale minna. Tema katkematust jutust jäi mul mulje, et ta on eestlasliku põhjalikkusega läbi lugenud kõik kohalikes raamatupoodides saada olevad raamatud Aasia kultuuri kohta ning töötanud veebis läbi iga üksiku reisiportaali. Sellegipoolest tõdes ta lennujaamas enne turvakontrolli sisenemist mul lahkumiseks kätt surudes: „Tead,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt