fbpx

Porsche GT3 Cup – ideaalne võidusõidumasin

Raivo Tamme Porsche 911 (Foto: Porsche Eesti tiim)

Porsche GT3 Cup on võidusõidumasin, mille rooli saavad istuda väga heas füüsilises ja vaimses vormis sõitjad ning mis finišijoone ületab edukalt vaid siis, kui meeskond töötab ja hingab ühes rütmis. Kirjutab Ylle Tampere (Accelerista.com).

Toomas Lambin on aastaid juhtinud Eesti Porsche võidusõidu meeskonda, alanud hooaeg on tema jaoks tõsine väljakutse, sest uute autode roolis on värskelt võidujanused sõitjad.

Eelnevatel hooaegadel on Eestist GT3 Cup Challenge’i sarjas seni väga hästi esinenud Raimo Kulli, keda on nimetatud ka kiireimaks eestlaseks – ja Porsche roolis ta seda kahtlemata ju ongi. Tänavu on oma võitu Eesti lipu all otsimas soomlane Tommi Haru ja Raivo Tamm, mõlemal käes tuttuue GT3 Cup 2. generatsiooni 991 rool. Posche GT3 997-ga on aga rajal noor Oliver Tiirmaa, kes on omas klassis samuti tubli tulemust näidanud.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt