fbpx

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda: traditsioonid ja uued suunad

Mait Palts

Lisaks traditsioonilisele tegevusele on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja eesmärk ettevõtjad mugavustsoonist välja tuua. Koja peadirektorit Mait Paltsi käis küsitlemas Marika Tomberg.

 

Mida Eesti Kaubandus-Tööstuskoda pakub Eesti ettevõtjatele?

Pakume kõiki traditsioonilisi teenuseid, mis toetavad liikmete igapäevast äritegevust alates juriidilisest abist kuni välispartnerite leidmiseni. Tegutseme aktiivselt ka selles suunas, et ettevõtluskeskkond oleks ikka ettevõtjatele soodsam.

Kõige enam pöörduvad Eesti ettevõtted meie poole spetsiifiliste valdkondlike küsimustega ning teavitavad meid, millises riigis nad soovivad ärikontakte luua. Meie anname endast kõik, et need kontaktid leida – teeme seda koostöös oma partneritega –, ning vajadusel sihtriigis ka kohtumised korraldada. Maailm on küll avatud, aga usaldusväärse info leidmine on siiski keeruline. Koostöö kaubandus-tööstuskojaga annab aga usaldusväärsust juurde.

Juriidiline nõustamine ja väliskaubanduse dokumentide väljastamine on olulised eelkõige väiksematele ettevõtetele.

 

Kas koostööpartnerite leidmine ettevõtetele on seotud suurte kulutustega?

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt