fbpx

Toyota Land Cruiser: milleks meile ikka veel tõeline maastur?

Toyota Land Cruiser on püsinud ühena maasturi- maailma ikoonidest varsti juba 70 aastat. Põhjuseid selleks ei pea kaugelt otsima – Toyota ei ole vahepeal jalgratast uuesti leiutama kippunud ning kasutatakse sama parima maasturi retsepti, mille järgi 1951. aastal see „kõige parem“ tööauto valmis vooliti. Konkurents „tõeliste” seas jääb aga aina hõredamaks. Kirjutab Uku Tampere.

Tõsi küll, aeg on „länkarile” juurde toonud mugavust ja lisavarustust ning tõsine tööloom on leidnud oma koha ja austajad ka linnadžunglis. Robustse töölooma geenid löövad välja aga iga nurga alt ning kõige paremini tunneb see masin ennast ikkagi seal, kus sõiduautod ning isegi linnamaasturid tagasi peaksid pöörama.

Aastal 2017 uuendatud LC on saanud kõvasti välist kohendust: nägusam esiosa, moodsama joonega tagatuled, selgema graafikaga näidikuteplokk. Kabiinis on nähtavalt muudetud armatuuri ja keskkonsooli, mille ülaosa asub eelkäija omast madalamal, et võimaldada autost paremat väljavaadet.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt