fbpx

Visioonil peab olema mõõdetav eesmärk

Seni erasektori ettevõtteid juhtinud Mart Mägi on varsti ligi aasta olnud statistikaameti peadirektor. Vahetunud on suur osa juhtkonnast, käivitunud on uus visioon. Küsis Erik Samel.

 

Mida üllatavat on statistikaametis töötatud 10 kuu jooksul ilmnenud?

Võib-olla ainukene üllatus, kui rääkida avaliku ja erasektori vahest, on see, et avaliku sektori organisatsioonis räägitakse rahast või õigemini selle vähesusest rohkem kui erasektoris. See on täitsa huvitav. Erasektoris on nii, et kui sul raha ei ole, siis lähed otsid kliendi, kelle käest seda saada, siin aga käib pidev kurtmine rahapuuduse üle. See on olnud ainuke negatiivne üllatus. Positiivseid üllatusi on olnud päris palju, eriti mis puudutab inimeste pühendumist.

 

Mida olete jõudnud juba ellu viia?

Elluviimisega on selline asi, et pead kohe esimesest päevast peale tagama väikseid võite, muidu keegi ei võta sind tõsiselt.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt