fbpx

Ettevõtlusristsed kioskis!

 

R-Kioski frantsiis on üks võimalus äriga algust teha, sest suur osa asjaajamist on juba tehtud. Miks selline mudel Eestis üha enam populaarsust kogub, käis uurimas Urmas Kamdron.

Kohtun R-Kioski nõukogu esimehe Johannes Sangnesiga ettevõtte frantsiisipäeva raames. Pean tunnistama, et pole ammu tundnud konverentsisaalis nii head energiat, ühtekuuluvustunnet ja aktiivsust. Seega tekib kohe küsimus, mis on selle meeskonnatunde saladus.

 

Kuidas olete saavutanud selle ühtekuuluvustunde?

Meie frantsiisimudel on tõesti pisut teistsugune kui tavaliselt. Soovime olla heas mõttes frantsiisimaailma teerajajad oma väärtuspõhise juhtimisega. Meil on väga pikk Norra ja Rootsi kogemus, mis on ennast igati õigustanud. Töö peab olema fun! Ühtekuuluvustunde saladuseks on süstemaatiline töö frantsiisivõtjatega, nende koolitamine ja toetamine igal sammul.

 

R-Kioski frantsiisi kasutatakse Eestis üha enam. Miks?

Arvan,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt