fbpx

Kas sa oled korporatiivne mässaja?

Kas oled siis? Mina olen. Täiesti vabatahtlikult ja vägagi uhke selle üle. Arvestades, kui suure tüki me pühendame oma elust töö tegemisele, ei peaks see olema mitte üksnes talutav, vaid see PEAB olema lõbus, kaasav, inspireeriv ja arengut soodustav. Tahad ka muuta professionaalset maailma tõeliselt ägedaks? No liitu siis meie, korporatiivsete mässajate liikumisega!

 

Kolm hollandlast, Joost Minnaar, Pim de Morree ja Freek Ronner (koondnimetusena tuntust kogunud kui „korporatiivsed mässajad” ehk The Corporate Rebels), otsustasid pärast paariaastast traditsioonilist tööelu oma jõud ühendada ning hakata mässama staatilise, inspiratsioonivaese, motivatsiooni tapva, bürokraatliku ning ajast ja arust korporatiivse maailma vastu. Noormeeste missioon on muuta töö tegemine lõbusaks ja selliseks, et see tekitaks õnnetunnet! Nad teevad seda mööda maailma reisides ning külastades kõige inspireerivamaid, inimesekesksemaid ja inimlikke (ning väidetavalt ka edukamaid!) ettevõtteid ning kohtudes liidritega, kes teevad tõeliselt maailma paremaks.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt