fbpx

Otsemüügi kaudu ettevõtjaks

Dan Moore

Southwestern Advantage on ettevõte, mis on tegutsenud juba 150 aastat. Eesmärgiks on anda noortele võimalus saada ettevõtjaks otsemüügikogemuse najal. Selle kaudu on nii mõnigi noor Eesti inimene käinud Ameerikas raamatuid müümas. Samas ettevõttes alustas 18-aastaselt ka ettevõtte praegune president Dan Moore. Teda küsitles Liisa Juhkam.

Milline on teie ettevõtte missioon?

Alustasin Southwestern Advantage’is 18-aastaselt ning pole kunagi kusagil mujal töötanud. Mulle meeldib järjepidevus, mida ettevõte on pikalt kandnud. Meie eesmärgiks on näidata noortele teed, kuidas enesearengut kasutades ettevõtjaks saada. Koolitustel aitame neil seada eesmärke, et nad saaksid juurde enesekindlust, väljendusoskust, suudaksid teha koostööd eri inimtüüpidega ja säilitada selle kõige juures huumorisoont, unustamata loomingulisust, kui nad sattuvad silmitsi vastuolude ja raskustega.

Meie sõiduvahend enesearenguni jõudmiseks ongi otsemüük ehk ukselt uksele müük. Täiesti võõra inimese uksel seistes oled olukorras, kus pead hakkama saama.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt