fbpx

Kandade kokkulöömisest ei piisa

Kindral Riho Terras

Kaitseväe juhataja kindral Riho Terras peab ka kaitseväes oluliseks, et lihtsa käsutäitmise asemel püütakse võimalusel leida parim lahendus arutelude tulemusena. Kindralit intervjueeris Erik Samel.

 

Mis on praegu teie töös aktuaalne?

Inimesed. See on aja jooksul nii kujunenud, et lõppude lõpuks on kõige olulisemad ikka inimesed minu ümber. Meeskond, kellega ma asju teen – nendega tuleb kogu aeg tegeleda. Ei saa loota, et räägid oma jutu ühe korra ära ja siis on tehtud, vaid tuleb ikka ja jälle üle rääkida, arutada ja oma mõtteid jagada. See ei ole nii lihtne, nagu tundub, eriti sõjaväelises süsteemis.

 

Kas see toimub koosoleku vormis või pigem neljasilmavestlustena?

Neljasilmavestlustena. Koosolekuid ma ei kannata. Kaitseväes on koosolekud suisa üks orgaaniline osa, kuid need on väga reglementeeritud ja sisulist arutelu seal reeglina ei toimu.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt