fbpx

A. Le Coqi tiim nagu Jurassic Park

Pildil on A. Le Coqi juhttiimi seitsmest liikmest viis. Vasakult: Rein Sööt, Peep Akkel, Katrin Lember, Katrin Vernik, Tarmo Noop.

A. Le Coqi strateegilise juhttiimi seitse liiget on koos töötanud märkimisväärsed 17 aastat. Mõned juhtkonda kuuluvad inimesed on ettevõttes olnud üle 20 või lausa 30 aasta. Seltskond naljatleb, et kui varem sai pikaajalist staaži uhkusega esile tuua, siis nüüd on seda isegi piinlik öelda – tiim on justkui Jurassic Park. Ettevõtte edus on suur roll aga just püsival kollektiivil. A. Le Coqi kogemust jagasid Kadri Kütile ettevõtte juhataja Tarmo Noop, arendusdirektor Peep Akkel, tootmise arendusjuht Rein Sööt, administratsioonidirektor Katrin Lember ja turundusjuht Katrin Vernik.

Le Coqi juhtliimete töises keskkonnas alguse saanud tutvus on aastate jooksul muutunud väga lähedaseks suhtluseks. Üksteisele ei peljata helistada ükskõik mis päeval või kellaajal.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt