fbpx

MDC Max Daetwyler Eesti: efektiivsus algab pisiasjadest

MDC Max Daetwyler Eesti AS tegevjuht Kaili Vohnje (Foto: Meeli Küttim)

Šveitsi masinaehitusfirma tütarettevõte MDC Max Daetwyler Eesti AS on tegutsenud üle 20 aasta, olles selle ajaga kasvanud kordades ning investeerinud miljoneid eurosid. Milliste nippidega on tööd tõhustatud, miks huvitab juhtkonda töötajate arvamus ning mis on rangete tööohutusnõuete taga, räägib ligi 100 töötajaga ettevõtte tegevjuht Kaili Vohnje. Küsimusi esitas Gerli Ramler.

Selle aasta algusest on Lasnamäe serval asuva MDC Max Daetwyler Eesti tehase töösse kaasatud Šveitsi ekspert, kes aitab vaadata ettevõtte tööd kõrvalseisja pilguga ning leida kohti optimeerimiseks ning protsesside kiirendamiseks. „Kui aasta alguses arvasime, et ostame robotid ja kõik on korras, siis täna oleme aru saanud, et efektiivsust saab tõsta ka palju odavamalt, läbimõeldumalt ja töötajaid kaasates. Robot üksinda veel tegevust ei tõhusta ja igale poole polegi robotiseerimine optimaalne,“ räägib Vohnje.

Ta nendib,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt