fbpx

Lähme telki sauna! Miks ka mitte?

Telksaun (Foto: Mobispa)

Eestlased on nutikas saunarahvas, mille kinnituseks on põnev leiutis ehk multifunktsionaalne telksaun, mida saab kaasa võtta ning mis lisaks leiliviskamisele sobib ka ööbimiseks, kirjutab Inseneeria kaasautor Gerli Ramler.

Kaasaskantava telksauna idee sai tegelikult alguse selle patenteeritud eellasest – Eestis disainitud ja arendatud täispuhutavast saunast. „Tegeleme täispuhutavate reklaamide ja telkide valmistamisega ning töö käigus viis üks mõte teiseni ja nii tegime esimese hooga valmis täispuhutava sauna,“ räägib MobiSpa juht, telksauna idee autor Toomas Leinus. Kuna aga täispuhutava sauna võib hinna poolest liigitada eksklusiivseks tooteks, tuli vajadus luua ka midagi lihtsamat. Ka pole täispuhutav saun nii praktiline kui telksaun.

Kuigi täispuhutava sauna saab püstitada sekundite jooksul, vajab see akut või elektritoidet, mida näiteks metsas või rannas on keeruline leida. Plussiks on aga ventilatsioon: täispuhutav saun on varustatud sundventilatsiooniga, mis tagab ühtlase soojuse nii lae all kui ka põrandal.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt