fbpx

Tööandja, mis on sinu lilla lehm?

Kujuta ette, et kulged mööda haljast tööturupõldu, kus kunagine traditsiooniline n-ö musta-valgekirju tööandja on jäänud pigem minevikku ja domineerivad hoopis lillad lehmad ehk silmapaistvad, isikupärased ning ägedad ettevõtted. Mõnel neist on seljas lausa kuldsed tähed, roosad mummud ja rohelised triibud! Miks tõmbab üks ligi kui meepott, samas kui teine ei kõneta kohe üldse? Kuidas leida homme, ülehomme ja üleülehomme neid õigeid enda nägu inimesi ja neid kinni hoida? Kirjutab Katri Delimoge (sertifitseeritud coach ja koolitaja-fassilitaator).

Olen tegutsenud mitu head aastat inimestega tegelevas valdkonnas ja istunud palju värbaja toolil ning võin seega tõdeda, et ajad, kus kandidaat vestluse ajal end higipull otsa ees müüma pidi, on möödas. Ja arvata on, et jäädavalt. Tõeliste tegijate üle (ja ma ei pea silmas kõrgele kohale kandideerijaid või muid superstaare, vaid iga tublit inimest ükskõik millisele ametipostile) käib armutu võitlus ja nüüd on higipull hoopis tööandjate (ja värbajate) otsa ees.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt