fbpx

Kuno Tammearu: juht on eeskätt ikkagi inimene

Päästeameti peadirektor Kuno Tammearu (Foto: Herkki Erich Merila)

Päästeamet sai 25. mail 25-aastaseks. Sama kaua on sealsetes ridades töötanud ka peadirektor Kuno Tammearu. Päästjana alustanud ja mööda karjääriredelit tippu roninud Tammearu juhib tänaseks Eesti üht suuremat organisatsiooni, mille tiimis on rohkem kui paar tuhat liiget. Tippjuhi rollist vestles peadirektoriga Kerttu Kongas.

25 aastat päästeametis on kindlasti kõike muud kui üksluine ja igav aeg. Directori lugejad sooviksid mõnest värvikast juhtimisseigast kuulda. On teil mõni varrukast võtta?

Juhile pakub sellises asutuses töötamine palju põnevat, nii et edu- ja läbikukkumislugusid oleks rohkelt rääkida. Kriiside ja hädaolukordade puhul on aga kõige keeruli sem aru saada, et nüüd ongi jama ja tuleb tegutsema hakata. Päästeametit juhitakse üldiselt samamoodi  nagu iga teist organisatsiooni, kuid aeg-ajalt käivitub meil operatiivjuhtimine, mis allub käsuahelale. Seal liigset mõtlemist ei saa olla – need on kallid ja inimeste elu mõttes olulised otsused.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt