fbpx

Arno Sillat: insenerid on ka kunstnikud

Arno Sillat oma kunagise võistlusmootorrattaga (Foto: Meeli Küttim)

MTÜ Eesti Mootorispordi Ajalugu eestvedaja Arno Sillat on mees, keda kõik auto-motospordihuvilised teavad tänu äsja uksed avanud Eesti Mootorispordimuuseumile ehk MOMU-le. Arno on inseneriharidusega mees, kellega on väga mõnus rääkida – tal on oma kindlad seisukohad ja ta räägib asjadest nii nagu need on. Imetlusväärne on ka Arno oskus siduda kokku väga palju erinevaid detaile ning daatumeid, kirjutab Inseneeria kaasautor Gerli Ramler.

Sillat on läbi ja lõhki auto-motomees – veel 14 aastat tagasi osales ta motoringraja võistlustel, kuid loobus vigastuste tõttu. Arno on olnud tegus nii Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioonis, Autospordiliidus kui ka Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liidus (AMTEL).

Tema suur unistus MOMU on tänaseks uksed avanud ning võtab külastajaid vastu. Muuseumi ametlik avamine on tegelikult planeeritud sügisesse ja kui kõik läheb nagu kavandatud,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt