fbpx

Kuidas läheb, T solutions?

Eesti tehnoloogiaettevõte T solutions võttis ühistranspordi piletisüsteemide korraldamise rahvusvahelistel turgudel korralikult ette. Tänu koostööle transpordihiiglase Transdeviga tegutsevad nad juba Prantsusmaal, Hollandis, Belgias ja Tšehhis, kevadest alates aga veel Norras ja Rootsis, kus löödi käed sealse riigiettevõttega Nettbuss. Sügisest liigutakse ka Portugali ja Hispaaniasse. Kuidas nad seda teevad? Directoriga rääkisid ettevõtte tegevjuht Andres Birnbaum ja nõukogu esimees Andres Osula.

T solutionsil läheb ilmeksimatult hästi ja suurejoonelisest plaanist võtta ette terve Euroopa on nad tänaseks teinud juba palju. „Kui vaadata käibenumbreid, siis väljapoole läheb meil üle 90%. Kõige suurem ongi koostöö Transdeviga,“ lisab Osula. T solutsionsi käive oli üleeelmisel aastal 350 000 – 400 000 eurot, eelmine aasta juba natuke alla 900 000 ning käesoleval aasta prognoosi kohaselt umbes 2,5 miljonit. „Üks-ühele konkurente annab maailmas kahe käe sõrmedel kokku lugeda. Kas seda on nüüd palju või vähe, aga konkurentsi me tunnetame kindlasti.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt