fbpx

Eesti mees Singapuris Tõnis-Denis Merkuljev: julgus juhatas tundmatule karjamaale

Kõik sai alguse sellest, kui noor ettevõtja-visionäär Tõnis-Denis Merkuljev ja tema sõber Marko Oolo panid püsti Eesti esimese Investeerimisklubi. Klubi, mis sündis ligi kolm aastat tagasi Tartus, tõmbas tuurid kangesti ruttu üles. Polnud ka ime, sest asutajad ei olnud kitsid tooma huvilisteni ka põnevaid külalisi ehk investeerimisala tipptegijaid. Kogukond kasvas kiiresti, peagi laieneti Tallinna ning nüüdseks on Tõnis jõudnud otsapidi Singapuri. Tõnisega vestles Helena Victoria Kirss.

Tõnis lehvitab rõõmsalt Singapuri tuntuima hotelli Marina Bay Sandsi fuajee kohvikust. Ta kohtus just investeerimisguru Dr Tan Chong Koayga, mehega, keda kutsutakse rahvasuus Aasia Warren Buffetiks.

Räägime sellest, kuidas ta Singapuri jõudis. Investeerimisklubi Tallinna avaüritusele kutsuti esinema ettevõtja ja investor. Tõnis arvas, et Mikk on just õige mees teda investeerimisvallas harima, ja andis oma soovist pärast üritust ka julgelt teada. Mikk tegi talle aga juba esimesel kohtumisel veidi teistsuguse ettepaneku.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt