fbpx

Milline on parim puhkus?

Tarmo Koll, ERGO Eesti juht

Puhkusele mõeldes meenuvad esmalt märksõnadena Viljandi kodu ja sport. Igapäevasest kontoritööst puhkan kõige
paremini välja füüsilist tööd tehes. Mulle meeldib oma kätega ehitada. Olen renoveerinud meie maja teise korruse ja ehitanud suveköögi, kus saab soojal suvehommikul hommikuti pannkooke küpsetada või välidušši alla mõnuleda. Järge ootab maja esimene korrus.

Kuna tööpäevad mööduvad peamiselt laua taga istudes, siis on minu jaoks oluline leida aega ka väljas liikumise jaoks, olgu see siis jooksmine, suusatamine või kõndimine. Käin ka kaasa elamas oma laste sportlikele püüdlustele.

 

 

Anne Samlik, Estraveli tegevjuht

Parimaks teevad mu puhkuse perega koosolemine, võimalus tööteemadest täielikult eemal olla ja väga hea hotell. Ma hindan kõrgelt kvaliteetset toitu ja elamust, mille loovad terviklikult läbimõeldud detailid ja tunne, et hotellis töötavad inimesed tõesti soovivad pakkuda parimat. Superpuhkuse tunnuseks on vabadus kulgeda,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt