fbpx

Kuidas läheb, Eesti Disainikeskus?

Eesti Disainikeskus teeb väärt tööd. Nende eesmärgiks on luua ettevõtjate ja disainerite vahelist dialoogi, et kõik võidaksid. Kes siis seda ei tahaks! Üheks dialoogi soodustamise vahendiks on juba kolmandat korda toimuv Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse Disainibuldooseri programm, mida viib läbi Eesti Disainikeskus ning kuhu said kandideerida tööstusettevõtted. Viimati vestles Director disainikeskuse juhataja Jane Oblikasega sel teemal eelmise aasta suvel. Mis aga vahepeal toimunud on, uuris lähemalt Kerttu Kongas.

Kuidas seekordne konkurss Disianibuldooseri programmi läks?

Kuna seekord võtsime ette tööstusettevõtted, siis eks me alguses ikka veidi kartsime, kas saame neid 15 kokku. Idufirmadel on disain juba nende DNA-sse kirjutatud nagu ka enamasti teenusettevõtel. Nemad saavad kiiremini ettevõttes vajalikke muudatusi teha, kuna tegelevad suures osas digiteenustega. Aga tööstus on teine teema. Seal on rasked tootmisliinid, mille taga on suuremahulised investeeringud. Ja muutuvas maailmas peab nende investeeringute tasateenimiseks midagi täiesti uut välja mõtlema.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt