fbpx

Ja läkski kõrbema – jess!

Tead seda vana kampsunit, mis sul kapis juba ma-ei-teamis-ajast kopitab? Ja-jah, just seesama koitanud ürp, mida sa mitte kunagi ei kanna. Ja ometigi on sellest loobumine nii raske. Võta nüüd ette väike proovikivi: hinga sügavalt sisse ja mõtle hetkeks, kuidas see sind ja sinu elu muudaks, kui sa selle oma kehale ja loomusele sobilikuma vastu vahetaks? Katri Delimoge räägib seekord läbipõlemisest ning uutest algustest.

Untsus mehaanika kui õnnistus

Burnout ehk läbipõlemine seostus paljudele veel mõnda aega tagasi pigem masina untsuminekuga: oligi nii, et juhtmed lõid särtsu ja mootor tossas. Nüüd on sellest saanud samanimeline läänemaailma ultramoodne epideemia, mis tegelikult ei erinegi nii väga vedru väljaviskamisest automaatikas.

Maailm on muutunud ja inimesed on ka. Ning tundub, et kõik aina kõrbevad! Nõustun igati, et tegemist on teemaga, mis vajab tähelepanu ja tegelemist. Otsustasin aga seekord läheneda sellele teisiti – positiivsest vaatenurgast.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt