fbpx

Kuidas läheb, Elmar Vaher?

Elmar Vaher on politseimundrit kandnud juba 21 aastat. Alates 2013. aastast on ta politsei- ja piirivalveameti peadirektor ning eelmisest aastast ka politseikindralinspektor. Kuna viimasest vestlusest
on möödas viis aastat, siis piilus Director peadirektori kabinetti, et rääkida olukorrast riigist
ja muutuvatest väärtustest ning probleemidest, mis võimusesindajaid proovile panevad.

Olgu öeldud, et uhke tiitli ja lisapagunite saamine pole peadirektori igapäevatöös midagi otseselt muutnud. Vaheri jaoks on teenistusastme juurde saamine au küsimus, sest sellega näitab minister austust organisatsiooni vastu.

Eelmisel korral rääkisite Directorile, et olete hands on tüüpi juht, kellele meeldib üksustega kaasas käia. Kas seda on võimalik ka peadirektori rollis teha?
Vahel märkan küll, et teen asju, millega ei peaks tegelema. See näitab meeskonnale, et neid ei usaldata, ja pealegi n-ö raiskan siis töötunde, mida peaksin kasutama peadirektori töö jaoks.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt